Smotánka a celebrity

Autor: Peter Laučík | 6.1.2007 o 21:52 | Karma článku: 5,95 | Prečítané:  2332x

Nemám nič voči celebritám. Voči tým skutočným. Slávnym, chýrnym, váženým osobám. Naopak, pokiaľ mám tú možnosť ich vidieť vo filme, počuť na koncerte, prečítať si od nich novú knižku, alebo inokedy zas si vypočuť ich názor na dôležité situácie v živote krajiny, národa a pod., vždy to s radosťou využijem.

Mnoho skutočných celebrít sa v médiách vôbec, alebo len málokedy prezentuje. Nielen, že to nepotrebujú, myslím, že ich to vyrušuje, či zaťažuje. A možno sa ani nechcú zaradiť medzi tie celebrity, ktoré vidíme každý týždeň na obrazovkách v programoch ľahkého žánru. Veď prezentovať sa drahými róbami na rôznych večierkoch, plesoch, či dovolenkami v exotických krajinách, určite nepatrí medzi hlavné poslanie v ich živote.

Preto ma vždy mrzí, keď vidím v TV programe uvedenom v názve môjho článku príliš často ľudí, o ktorých som si myslel, že ich môžem považovať za celebritu a oni sú tam už len pre zvyšovanie sledovanosti TV programu a samozrejme vlastného bankového konta. A nevadí im, že sú v spoločnosti tiež celebrít, ktoré sa po čase prejavia v tom pravom svetle a skončia v súdnych sieňach, prípadne vo väzení.

Darmo, to slovenské príslovie „vrana ku vrane sadá a rovný rovného si hľadá“ treba mať na pamäti.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Navaľnyj pristál v Moskve, na letisku ho zatkli

Ruský líder sa vrátil do vlasti po piatich mesiacoch.

Prieskum: Sme rodina je len tesne nad hranicou zvoliteľnosti

Sme rodina by sa do parlamentu dostala len tesne


Už ste čítali?